Як і де побороти наркозалежність

Господи, я прошу не про чудеса й не про міражі, а про силу кожного дня.
Навчи мене мистецтву маленьких кроків …
Навчи мене правильно розпоряджатися часом мого життя …
Подаруй мені тонке чуття,
щоб відрізняти першочергове від другорядного …
Антуан де Сент-Екзюпері

В контексті Тернопільського регіону проблема наркоепідемії звучить не надто гостро, як, наприклад, для Одеської або Дніпропетровській області. Результати національного звіту про наркоситуацію в Україні, підготовленого МОЗ України, підтверджують, що регіон знаходиться поза зоною епідпорогу. Так, на 100 тис. місцевого населення припадає 49 наркозалежних. Однак така, на перший погляд, «скромна» статистика явно не втішить батьків, чиї син або дочка заживо гине, ставши наркоманом.

Що потрібно знати при виборі місця лікування

Лікування наркотичної залежності в Тернополі представлено різноплановими медустановами. Однак незважаючи на те, що Тернопіль вважається провідним науковим медичним і освітнім центром нашої країни, кількість шарлатанів, що пропонують допомогти вам позбавитися від наркозалежності за кілька тижнів, щорічно збільшується. У кращому випадку, вони не зашкодять загальному стану людини. У гіршому — буде втрачено дорогоцінний час і даремно витрачені чималі гроші.

Зволікати в цьому питанні не можна. Сподіватися на долю, силу волі наркомана — тим більше. Залежність і толерантність до наркотиків розвивається дуже швидко. Щоб остаточно «підсісти», достатньо кількох проб. А далі з’являється фізіологічна потреба, психологічна залежність і хронічний стан, при якому людина не може жити без чергової дози. В середньому системні наркомани живуть не більше 5 років. Вони вмирають від передозування, виснаження організму або ж у результаті інфікування СНІДом, гепатитом.

Як же не помилитися при виборі установи, де лікування наркозалежності в Тернополі проходить дійсно якісно? Необхідно звертатися до фахівців, які не будуть хизуватися відомими клієнтами, позитивними відгуками та роками роботи, а запропонують комплексне лікування, засноване на конкретній методиці з аргументованою програмою реабілітації. Важливо, щоб, крім медикаментозного лікування, вам запропонували компетентну психологічну допомогу. Адже саме такий терапевтичний симбіоз поширений у провідних наркологічних клініках США і Європи.

Центр «Медікон»: особливості, переваги, етапи реабілітації

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» надає якісні послуги, спрямовані на лікування наркоманії в Тернополі, вже не перший рік. За 10 років своєї роботи співробітникам центру вдалося розробити найбільш ефективну програму реабілітації, засновану на Мінесотській методиці «12 кроків».

Потрапляючи сюди, пацієнти проходять обов’язкове очищення організму методом детоксикації. І тільки після цього стають активними учасниками терапевтичної спільноти. Лікування з акцентом на психосоціальному супроводі проходить в умовах закритих стаціонарів, де доступ до наркотиків або подальше спілкування з друзями по наркозалежності суворо заборонено. Найчастіше реабілітанти центру за всі 6 місяців (саме стільки триває реабілітаційний курс) на такі обмеження не скаржаться — їм просто ніколи.

Вони по-новому вибудовують власну поведінку та життєві цінності, тому відвикають від колишньої життя. А насичений тренінгами, лекціями, консультаціями, культурною програмою, оздоровчими заходами та просто спілкуванням з такими ж співзалежних людьми розпорядок дня не залишає вільної хвилинки для непотрібної ностальгії про минулу залежність.

Переваги центру «Медікон»:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • висококласний медперсонал;
  • можливість проведення лікування з примусу з викликом нарколога додому;
  • перебування конфіденційне;
  • умови проживання комфортні, а внутрішня атмосфера доброзичлива.

Фахівці наркологічного центру «Медікон» не обіцяють дива зцілення, вони просто готові працювати разом з вами, вступивши в нерівну сутичку з наркозалежністю.

Декабрь, 23, 2020